De sportuitslagen van verenigingen uit Stichtse Vecht - Week 48

De sportuitslagen van verenigingen uit Stichtse Vecht

Handbal:

1e klasse A, handbal, Dames 1 Nijenrodes

Zondag 4 december:

ASV DS1 – HMS/Achilles DS2 17 – 9

Nijenrodes DS1 – Celeritas DS1 20 – 21

Nieuwegein DS3 – Fulmen/Fidelitas DS1 21 – 16

HCLB DS1 – Auto Smeeing/BDC DS1 27-20

Team Wedstrijden gespeeld Punten
Celeritas DS1 6 10
Nijenrodes DS1 7 10
HCLB DS1 6 9
Nieuwegein DS3 6 9
Havas DS2 6 6
Auto Smeeing/BDC DS1 6 4
ASV DS1 6 4
Fulmen/Fidelitas DS1 7 4
HMS/Achilles DS2 6 0

 

Hockey:

3e klasse, poule B (zaal), hockey

Montfoort D1 – Loenen D1                         2-1

Loenen D1 – Nieuwegein                           3-1

Montfoort D1 – Nieuwegein D1                1-2

Team

 

Gespeelde wedstrijden Punten
Loenen D1

 

2 3
Montfoort D1

 

2 3
Nieuwegein D1

 

2 3
Culemborg D1

 

0 0
Geldermalsen D1

 

0 0

Korfbal:

Hoofdklasse A (HKA), (zaal), korfbal

Rohda 1 – OVVO/De Kroon 1                                    23-21

Unitas/Perspectief 1 – Nic./Alfa-college 1            23-25

SCO 1 – Dalto 1                                                                20-30

SDO/Verzuimvitaal 1 – Wageningen 1                    19-21

Team Gespeelde wedstrijden Punten
1. Dalto 1 4 6
2. Nic./Alfa-college 1 4 6
3. Wageningen 1 4 5
4. SCO 1 4 5
5. SDO/VerzuimVitaal 1 4 4
6. Rohda 1 4 4
7. Unitas/Perspectief 1 4 2
8. OVVO/ De Kroon 1 4 0

 

3e klasse, poule H (zaal), korfbal

De Vinken – SDO 1          18-14

Atlantis 1 – KIOS 1           13-16

ZKC ’31 1 – Luno 1           22-16

ESDO 1 – Huizen 1          12-28

Team Gespeelde wedstrijden Punten
1. ZKC ’31 1 4 8
2. KIOS (N) 1 4 6
3. Luno 1 4 6
4. Huizen 1 4 5
5. SDO 1 4 4
6. De Vinken 1 4 2
7. Atlantis 1 4 1
8. ESDO 1 4 0

 

Voetbal:

Hoofdklasse A zaterdag, mannen:

Zaterdag 3 december 2016:

Achilles Veen-Noordwijk 1-0

Jodan Boys-Ajax 1-1

RVVH-Spijkenisse 0-3

Ter Leede-Argon 3-0

Smitshoek-sv DFS 0-3

Swift-Zwaluwen 3-1

FC Breukelen-Sliedrecht 0-1

Team Wedstrijden gespeeld Punten
1. Achilles Veen 13 30
2. Spijkenisse 14 28
3. Ter Leede 13 25
4. HSV Hoek 13 23
5. Swift 13 21
6. Noordwijk 13 21
7. Ajax 13 20
8. RVVH 13 18
9. Jodan Boys 13 17
10. Argon 13 14
11. sv DFS 13 14
12. Zwaluwen 13 12
13. Sliedrecht 13 11
14. Smitshoek 13 9
15. FC Breukelen 13 6

 

2e klasse B zaterdag, mannen:

Zaterdag 3 december 2016:

Almere FC-De Meern 3-0

Nieuwland-Nita 4-4

Be Fair-AMVJ 0-0

TAVV-CSW 1-0

Loosdrecht-CJVV 3-6

Amstelveen-Veensche Boys 1-1

DHSC-De Bilt 2-2

Team Gespeeld Punten
1. DHSC 12 29
2. Almere FC 12 24
3. TAVV 12 23
4. De Bilt 12 22
5. CSW 12 21
6. Veensche Boys 12 18
7. CJVV 12 18
8. Amstelveen 12 15
9. AMVJ 12 14
10. Be Fair 12 11
11. Loosdrecht 12 10
12. Nita 12 9
13. De Meern 12 9
14. Nieuwland 12 7

 

3e klasse C zaterdag, mannen:

Zaterdag 3 december 2016:

Altius-Robinhood S.V. 0-1

Ouderkerk-Wartburgia 2-0

JOS/Watergraafsmeer-Victoria 0-8

De Vecht-OSM’75 1-2

Kockengen-Zeeburgia 4-1

RKAVIC-AH’78 1-7

Team Gespeeld Punten
1. AH’78 11 26
2. Hilversum FC 11 24
3. Victoria 11 23
4. OSM’75 11 21
5. Altius 11 20
6. Kockengen 11 16
7. JOS/Watergraafsmeer 11 16
8. Wartburgia 12 13
9. Ouderkerk 11 12
10. Robinhood S.V. 11 10
11. De Vecht 11 8
12. Zeeburgia 11 8
13. RKAVIC 11 3

 

4e klasse G zaterdag, mannen:

Zaterdag 3 december 2016:

Houten-EDO (U) 1-5

HMS-VSC 7-2

Patria-Odin 1-1

Maarssen-Voorwaarts 0-1

VVJ-FZO 2-1

Team Gespeeld Punten
1. FZO 11 23
2. Maarssen 11 20
3. Voorwaarts 11 19
4. Hercules 10 18
5. VVJ 11 18
6. Patria 11 17
7. EDO (U) 11 16
8. HMS 11 13
9. Houten 11 10
10. ODIN 11 9
11. VSC 11 0

 

4e klasse F zaterdag, mannen:

Zaterdag 3 december 2016:

Eemboys-Olympia’25 2-4

BZC’13-’t Vliegdorp 1-3

OSO-SC ’t Gooi 1-2

VIOD-SVMM 1-4

Cobu Boys-De Posthoorn 2-0

Austerlitz-Hees AFGELAST

Team Gespeeld Punten
1. Cobu Boys 12 27
2. OSO 12 25
3. SC ’t Gooi 12 25
4. Hees 11 23
5. Olympia’25 12 22
6. ’t Vliegdorp 12 18
7. SVMM 12 18
8. BZC’13 12 17
9. De Posthoorn 12 11
10. Eemboys 12 11
11. Austerlitz 11 5
12. VIOD 12 4

 

Dames:

 

Hoofdklasse B zondag, vrouwen:

Zondag 4 december 2016:

Maarssen-Kolping Boys AFGELAST

Victoria Boys-Nuenen 3-4

Fortuna Wormerveer-SC ’t Zand 3-2

DSE-Buitenveldert 1-3

Prinses Irene-SVO Fortuna’54 2-0

Someren-SV Venray 3-2

Venlosche Boys-FC Eindhoven AV AFGELAST

Team Gespeeld Punten
1. Fortuna Wormerveer 12 34
2. SC ’t Zand 12 33
3. FC Eindhoven AV 11 23
4. Buitenveldert 12 21
5. SV Venray 12 19
6. Prinses Irene 11 16
7. Nuenen 11 16
8. Maarssen 11 16
9. Someren 12 16
10. SVO Fortuna’54 12 14
11. DSE 12 12
12. Kolping Boys 11 10
13. Venlosche Boys 11 6
14. Victoria Boys 12 0

 

5e klasse D zaterdag, vrouwen:

Zaterdag 3 december 2016:

Almere FC-Voorwaarts 1-1

Brederodes-Lopik 5-1

Zwaluwen Utrecht-Benschop 2-2

EDO (U)-IJFC 7-2

Odysseus-SCH’44 0-9

DHSC-Odin 5-2

Team Gespeeld Punten
1. SCH’44 11 31
2. EDO (U) 11 25
3. Brederodes 11 25
4. Zwaluwen Utrecht 11 23
5. Odin 11 23
6. Voorwaarts 10 16
7. Almere FC 11 13
8. Benschop 11 13
9. DHSC 11 13
10. Focus’07 10 11
11. Odysseus 10 9
12. IJFC 11 7
13. Lopik 10 3
14. OSM’75 9 0

 

Volleybal:

 

Heren Promotie klasse D, volleybal, Heren 1 VOC-Maarssen

Donderdag 1 december:
Switch-VOC-Maarssen 3 -1

       Team Wedstrijden gespeeld Punten
1.       Taurus 9 32
2.       Taurus 10 32
3.       VV Utrecht 9 30
4.       VOC – Maarssen 9 24
5.       Switch 8 24
6.       VCV 9 23
7.       Limes 8 22
8.       USV Protos 8 16
9.       VTC Woerden 9 16
10.   Vives 8 15
11.   Voleem 8 14
12.   Enervo 9 7

 

2e klasse L, volleybal, Heren 1 Cratos

Vrijdag 2 december:
Cratos-Thor 4-0

       Team Wedstrijden gespeeld Punten
1.       Dosko 7 30
2.       UVV/Sphynx 7 29
3.       VOC-Maarssen 8 29
4.       Nesselande 9 23
5.       Timios 8 22
6.       Cratos 7 20
7.       Shot 9 20
8.       Telecombinatie/NVC 8 19
9.       Limes 9 19
10.   VCH 8 15
11.   Jupiter 9 12
12.   Thor 9 7

 

Dames 1e klasse G, volleybal, Dames 1 VOC-Maarssen

Zaterdag 19 november:
VOC-Maarssen-Servia 1 – 3

       Team Wedstrijden gespeeld Punten
1.       Limes 9 34
2.       OKV 8 32
3.       Switch 9 30
4.       VollinGo 10 30
5.       VOC – Maarssen 8 27
6.       VV Utrecht 8 26
7.       Irene 8 19
8.       Majella 8 19
9.       Tovo 8 12
10.   VV Utrecht 7 9
11.   Telecombinatie/NVC 9 7
12.   AVV Keistad 8 5

 

 


4e klasse L, volleybal, Dames 1 Cratos         

Vrijdag 2 december:

Cratos-Majella 2 – 3

       Team Wedstrijden gespeeld Punten
1.       USV Protos 7 34
2.       Boni 9 28
3.       Jupiter 9 27
4.       Majella 7 26
5.       Cratos 8 25
6.       Tovo 8 23
7.       Servylo 10 21
8.       Vives 9 19
9.       Limes 7 13
10.   Servia 9 8
11.   De Valk 7 1