De sportuitslagen van verenigingen uit Stichtse Vecht - Week 47

Handbal:

1e klasse A, handbal, Dames:

Zondag 27 November 2016:

HMS/Achilles – HCLB 17-31

Fulmen/Fidelitas – ASV 11-17

Auto Smeeing/BDC – Nijenrodes 19-22

Havas – Nieuwegein 22-22

Team Gespeeld Punten
1. Nijenrodes 6 10
2. Celeritas 5 8
3. HCLB 5 7
4. Nieuwegein 5 7
5. Havas 6 6
6. Auto Smeeing/BDC 4 4
7. Fulmen/Fidelitas 6 4
8. ASV 5 2
9. HMS/Achilles 5 0

Korfbal

Hoofdklasse A (zaal), korfbal:

Zaterdag 26 november 2016:

Wageningen 1 – Rohda 1                                            33-18

OVVO/De Kroon 1 – SCO 1                                 15-20

Dalto 1 – Unitas/Perspectief 1                                  35-27

Nic./Alfa-college 1 – SDO/Verzuimvitaal 1            31-26

 

Team Gespeelde wedstrijden Punten
1. SCO 1 3 5
2. Nic./Alfa-college 1 3 4
3. SDO/Verzuimvitaal 1 3 4
4. Dalto 1 3 4
5. Wageningen 1 3 3
6. Unitas/Perspectief 1 3 2
7. Rohda 1 3 2
8. OVVO/ De Kroon 1 3 0

 

3e klasse, poule H (zaal), korfbal:

Zaterdag 26 november 2016:

SDO 1 – ZKC ‘ 31               15-29

Huizen 1 – Atlantis 1       13-13

LUNO 1 – ESDO 1             25-9

KIOS 1 – De Vinken 1      19-11

 

Team Gespeelde wedstrijden Punten
1. ZKC ’31 1 3 6
2. Luno 1 3 6
3. KIOS 1 3 4
4. SDO 1 3 4
5. Huizen 1 3 3
6. Atlantis 1 3 1
7. De Vinken 1 3 0
8. ESDO 1 3 0

Voetbal

Hoofdklasse A zaterdav, voetbal, heren:

Zaterdag 26 november 2016:

HSV Hoek-Achilles Veen 3-1

Spijkenisse-Swift 1-3

Sliedrecht-RVVH 0-2

Ajax-Smitshoek 3-0

sv DFS-Noordwijk 1-4

Argon-FC Breukelen 1-0

Zwaluwen-Ter Leede 2-2

Team Wedstrijden gespeeld Punten
1. Achilles Veen 12 27
2. Spijkenisse 13 25
3. HSV Hoek 13 23
4. Ter Leede 12 22
5. Noordwijk 12 21
6. Ajax 12 19
7. Swift 12 18
8. RVVH 12 18
9. Jodan Boys 12 16
10. Argon 12 14
11. Zwaluwen 12 12
12. sv DFS 12 11
13. Smitshoek 12 9
14. Sliedrecht 12 8
15. FC Breukelen 12 6

 

2e klasse B, voetbal, heren:

Zaterdag 26 november 2016:

Veensche boys-Almere FC 1-0

CSW-Be Fair 6-1

AMVJ-TAVV 1-1

CJVV-Nieuwland 1-0

Nita-De Meern 1-2

DHSC-Amstelveen 5-1

De Bilt-Loosdrecht 2-1

Team Gespeeld Punten
1. DHSC 11 28
2. CSW 11 21
3. Almere FC 11 21
4. De Bilt 11 21
5. TAVV 11 20
6. Veensche Boys 11 17
7. CJVV 11 15
8. Amstelveen 11 14
9. AMVJ 11 13
10. Loosdrecht 11 10
11. Be Fair 11 10
12. De Meern 11 9
13. NITA 11 8
14. Nieuwland 11 6

 

3e klasse C, voetbal, heren:

Zaterdag 26 november 2016:

Victoria-Ouderkerk 5-0

Wartburgia-JOS/Watergraafsmeer 3-1

RKAVIC-Altius 0-6

AH’78-Kockengen 4-1

Robinhood S.V-De Vecht 0-1

Hilversum-OSM’75 2-3

Team Gespeeld Punten
1. Hilversum 11 24
2. AH’78 10 23
3. Victoria 10 20
4. Altius 10 20
5. OSM’75 10 18
6. JOS/Watergraafsmeer 10 16
7. Kockengen 10 13
8. Wartburgia 11 13
9. Ouderkerk 10 9
10. De Vecht 10 8
11. Zeeburgia 10 8
12. Robinhood S.V. 10 7
13. RKAVIC 10 3

 

4e klasse G, voetbal, heren:

Zaterdag 26 november 2016:

Hercules-VVJ 3-0

EDO (U)-HMS 1-1

Patria-Maarssen 1-1

VSC-FZO 0-6

ODIN-Houten 2-2

Team Gespeeld Punten
1. FZO 10 23
2. Maarssen 10 20
3. Hercules 10 18
4. Voorwaarts 10 16
5. Patria 10 16
6. VVJ 10 15
7. EDO (U) 10 13
8. HMS 10 10
9. Houten 10 10
10. ODIN 10 8
11. VSC 10 0

 

4e klasse F, voetbal, heren:

Zaterdag 26 november 2016:

Olympia’25-t’ Vliegdorp 4-3

De Posthoorn-Eemboys 1-2

SVMM-COBU Boys 2-1

VIOD-Austerlitz 7-3

SC ’t Gooi-BZC’13 2-1

Hees-OSO 1-0

Team Gespeeld Punten
1. OSO 11 25
2. Cobu Boys 11 24
3. Hees 11 23
4. SC ’t Gooi 11 22
5. Olympia’25 11 19
6. BZC’13 11 17
7. ‘t Vliegdorp 11 15
8. SVMM 11 15
9. De Posthoorn 11 11
10. Eemboys 11 11
11. Austerlitz 11 5
12. VIOD 11 4

 

Hoofdklasse B, voetbal, vrouwen:

Zondag 27 november 2016:

SC ’t zand-Venlosche Boys 4-1

SVO Fortuna’54-Victoria Boys 6-1

Kolping Boys-Someren 0-2

DSE-Fortuna Wormerveer 0-1

Buitenveldert-Maarssen 1-4

SV Venray-FC Eindhoven AV 0-2

Team Gespeeld Punten
1. SC ’t zand 11 33
2. Fortuna Wormerveer 11 31
3. FC Eindhoven AV 11 23
4. SV Venray 11 19
5. Buitenveldert 11 18
6. Maarssen 11 16
7. SVO Fortuna’54 11 14
8. Prinses Irene 10 13
9. Nuenen 10 13
10. Someren 11 13
11. DSE 11 12
12. Kolping Boys 11 10
13. Venlosche Boys 11 6
14. Victoria Boys 11 0

 

5e klasse D, voetbal, vrouwen:

Zaterdag 26 november 2016:

SCH’44-Almere FC 4-2

Lopik-ODIN 1-2

IJFC-Focus 0-2

OSM’75-Brederodes 1-6

Odysseus’91-Voorwaarts AFGELAST

EDO (U)-Zwaluwen Utrecht 3-2

Benschop-DHSC 1-1

Team Gespeeld Punten
1. SCH’44 10 28
2. ODIN 10 23
3. EDO (U) 10 22
4. Zwaluwen Utrecht 10 22
5. Brederodes 10 22
6. Voorwaarts 9 15
7. Almere FC 10 12
8. Benschop 10 12
9. Focus’07 10 11
10. DHSC 10 10
11. Odysseus 9 9
12. IJFC 10 7
13. Lopik 9 3
14. OSM’75 9 0

Volleybal

Promotie klasse D, volleybal, Heren:

 

Zaterdag 26 November 2016:
VOC-Maarssen HS 1 – Vives HS 2: 3 – 1

       Team Wedstrijden gespeeld Punten
1.       VOC- Maarssen 8 28
2.       Taurus 8 27
3.       Taurus 9 27
4.       VV Utrecht 8 26
5.       Limes 7 21
6.       VCV 8 21
7.       Switch 7 20
8.       USV Protos 7 15
9.       Voleem 7 14
10.   VTC Woerden 8 13
11.   Vives 7 11
12.   Enervo 8 7

 

2e klasse L, volleybal, Heren:

Donderdag 24 November 2016:
Shot HS 3 – Cratos HS 1: 3 – 1

       Team Wedstrijden gespeeld Punten
1.       Dosko 7 30
2.       UVV/Sphynx 7 29
3.       VOC-Maarssen 8 29
4.       Nesselande 8 23
5.       Timios 8 22
6.       Shot 8 20
7.       Cratos HS 1 6 15
8.       Limes 8 15
9.       Telecombinatie/NVC 7 14
10.   Jupiter 8 11
11.   VCH 7 10
12.   Thor 8 7


1e klasse G, volleybal, Dames:

Zaterdag 26 November:

VOC-Maarssen DS 1 – Majella DS 2: 4 – 0

       Team Wedstrijden gespeeld Punten
1.       Limes 8 29
2.       VollinGo 9 29
3.       OKV 7 28
4.       VOC-Maarssen 8 27
5.       Switch 8 25
6.       VV Utrecht 7 21
7.       Majella 8 19
8.       Irene 7 18
9.       VV Utrecht 6 9
10.   Tovo 7 8
11.   Telecombinatie/NVC 8 7
12.   AVV Keistad 7 5

 

4e klasse L, volleybal, Dames:

 Vrijdag 18 November 2016:

Cratos DS 1 – Tovo DS 6 : 3 – 1

       Team Wedstrijden gespeeld Punten
1.       USV Protos DS 10 6 29
2.       Jupiter DS 3 9 27
3.       Majella DS 6 6 23
4.       Cratos DS 1 7 23
5.       Boni DS 6 8 23
6.       Vives DS 7 8 19
7.       Servylo DS 3 9 19
8.       Tovo DS 6 7 18
9.       Limes DS 5 6 13
10.   Servia DS 4 8 5
11.   De Valk DS 4 6 1